SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17211824
54,33incl. BTW
54,33incl. BTW

54,33incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-29/32" |
| Lengtemaat | 99,3 mm |
| Lengte | 99,3 mm (3-29/32") |
| Montagepositie | Achter |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Rijstijl | Straat |
