SBS - BRAKE PAD SINT SCOOT - 17211825
29,04incl. BTW
29,04incl. BTW

29,04incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 1-21/32" |
| Lengtemaat | 41,9 mm |
| Breedte Imperial | 3-1/32" , 3-51/64" |
| Breedte (Metrisch) | 76,6 mm , 96,42 mm |
| Breedte | 76,60 mm (3-1/32") , 96,42 mm (3-51/64") |
| Lengte | 41,9 mm (1-21/32" |
|---|---|
| Montagepositie | Voor Rechts |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
