SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17211833
49,37incl. BTW
49,37incl. BTW

49,37incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 2-31/64" |
| Lengtemaat | 63,2 mm |
| Lengte | 63,2 mm (2-31/64") |
| Montagepositie | Achter |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Rijstijl | Straat |
