SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17211839
44,29incl. BTW
44,29incl. BTW

44,29incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Dikte | 7,5 mm (19⁄64") |
| Montagepositie | Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
