SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211840
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-9/16" |
| Lengtemaat | 39,6 mm |
| Breedte Imperial | 2-7/32" |
| Breedte (Metrisch) | 56,2 mm |
| Dikte | 7 mm (9/32") |
|---|---|
| Breedte | 56,2 mm (2-7/32") |
| Lengte | 39,6 mm (1-9/16") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
