SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211844
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 6,8 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-1/64" |
| Lengtemaat | 76,4 mm |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 38 mm |
| Dikte | 6,8 mm (17/64") |
|---|---|
| Breedte | 38 mm (1-1/2") |
| Lengte | 76,4 mm (3-1⁄64") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 17/64" |
