SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211845
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,2 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Imperiale Lengte | 2-5/16" |
| Lengtemaat | 58,7 mm |
| Breedte Imperial | 1-25/64" |
| Breedte (Metrisch) | 35,5 mm |
| Dikte | 8,2 mm (21/64") |
|---|---|
| Breedte | 35,3 mm (1-25/64") |
| Lengte | 58,7 mm (2-5/16") |
| Montagepositie | Achter |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
