SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17211922
68,97incl. BTW
68,97incl. BTW

68,97incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-3/8" |
| Lengtemaat | 34,9 mm |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
