SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212109
44,89incl. BTW
44,89incl. BTW

44,89incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,1 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 4-1/32" |
| Lengtemaat | 102,2 mm |
| Dikte | 8,1 mm (5/16") |
| Lengte | 102,2 mm (4-1/32") |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
