SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17212171
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,6 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-3/4" |
| Lengtemaat | 95,1 mm |
| Breedte Imperial | 1-27/64" |
| Breedte (Metrisch) | 36 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") |
|---|---|
| Breedte | 36,1 mm (1-27/64") |
| Lengte | 95,1 mm (3 3/4") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
