SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17212251
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 5,9 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-5/16" |
| Lengtemaat | 58,6 mm |
| Breedte Imperial | 1-9/16" |
| Breedte (Metrisch) | 39,7 mm |
| Dikte | 5,9 mm (15⁄64”) |
| Breedte | 38,9 mm (1-17/32") |
|---|---|
| Lengte | 58,6 mm (2-5⁄16") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 15/64" |
