SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212297
49,37incl. BTW
49,37incl. BTW

49,37incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,6 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-45/64" |
| Lengtemaat | 94,4 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") |
| Lengte | 94,4 mm (3-45/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
