SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212298
44,89incl. BTW
44,89incl. BTW

44,89incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,8 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-5/64" |
| Lengtemaat | 78,1 mm |
| Dikte | 7,8 mm (5/16") |
| Lengte | 78,1 mm (3-5/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
