SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212300
68,97incl. BTW
68,97incl. BTW

68,97incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,2 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-23/32 Duim |
| Lengtemaat | 68,9 mm |
| Dikte | 8,2 mm (21/64") |
| Lengte | 68,9 mm (2-23/32") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
