SBS - BRAKE PAD SINT ATV - 17212418
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,7 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-25/64" |
| Lengtemaat | 96,2 mm |
| Breedte Imperial | 1-11/16 In |
| Breedte (Metrisch) | 43,1 mm |
| Dikte | 7,7 mm (19/64") |
|---|---|
| Breedte | 43,1 mm (1-11/16") |
| Lengte | 96,2 mm (3-25/32") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
