SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212813
44,89incl. BTW
44,89incl. BTW

44,89incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,9 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-5/64" |
| Lengtemaat | 78 mm |
| Breedte Imperial | 1-43/64" |
| Breedte (Metrisch) | 42,5 mm |
| Dikte | 7,9 mm (5/16") |
| Breedte | 42,5 mm (1 43/64") |
|---|---|
| Lengte | 78 mm (3-5/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
