SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213014
44,29incl. BTW
44,29incl. BTW

44,29incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,3 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 8,3 mm (21⁄64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
