SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213024
44,29incl. BTW
44,29incl. BTW

44,29incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 11/32" |
