SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17213253
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Koolstof |
|---|---|
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Lengtemaat | 35,7 mm |
| Breedte Imperial | 1-25/32" |
| Breedte | 45,4 mm (1-25/32 inch) |
| Lengte | 35,7 mm (1-13/32") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal , Carbon |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Offroad |
| Merk | SBS |
| Thickness Metric | 6 mm |
