SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213255
44,29incl. BTW
44,29incl. BTW

44,29incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,2 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-1/4 Inch |
| Lengtemaat | 82,6 mm |
| Breedte Imperial | 55/64" |
| Breedte (Metrisch) | 22,0 mm |
| Dikte | 7,2 mm (9/32") |
| Breedte | 22,0 mm (55⁄64") |
|---|---|
| Lengte | 82,6 mm (3-1/4") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Offroad |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
