SBS - BRAKE PAD SINT ST/RA - 17213258
59,41incl. BTW
59,41incl. BTW

59,41incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,3 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 8,30 mm (21/64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Straat , Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
