SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17213271
44,89incl. BTW
44,89incl. BTW

44,89incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 2-47/64" |
| Breedte Imperial | 2 |
| Breedte (Metrisch) | 50,9 mm |
| Dikte | 8,0 mm |
| Breedte | 50,9 mm (2") |
| Lengte | 69,5 mm (2-47/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Multifunctioneel |
| Merk | SBS |
| Thickness Metric | 8 mm |
