SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17213272
49,37incl. BTW
49,37incl. BTW

49,37incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Breedte Imperial | 1-21/32" |
| Breedte (Metrisch) | 41,9 mm |
| Dikte | 8,0 mm |
| Breedte | 41,9 mm (1-21⁄32") |
| Montagepositie | Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Multifunctioneel |
| Merk | SBS |
| Thickness Metric | 8 mm |
