SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213281
44,29incl. BTW
44,29incl. BTW

44,29incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Lengtemaat | 35,6 mm |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte | 38,5 mm (1-1/2") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Offroad |
| Merk | SBS |
| Thickness Metric | 6 mm |
