SBS - BRAKE PAD SINT ST/RA - 17213283
53,85incl. BTW
53,85incl. BTW

53,85incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,7 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 2-47/64" |
| Lengtemaat | 69,4 mm |
| Breedte Imperial | 1-25/32" |
| Breedte (Metrisch) | 45,4 mm |
| Dikte | 8,7 mm (11/32") |
| Breedte | 45,4 mm (1-25/32 inch) |
|---|---|
| Lengte | 69,4 mm (2-47/64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Straat , Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 11/32" |
