SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17213284
54,33incl. BTW
54,33incl. BTW

54,33incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9,4 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 9,4 mm (3/8") |
| Lengte | 101,6 mm (4") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Straat |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 3/8" |
