SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17213285
49,37incl. BTW
49,37incl. BTW

49,37incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,3 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 4-21/32" |
| Lengtemaat | 118,1 mm |
| Breedte Imperial | 1-25/32" |
| Breedte (Metrisch) | 45,2 mm |
| Dikte | 10,3 mm (13/32") |
| Breedte | 45,2 mm (1-25/32") |
|---|---|
| Lengte | 118,1 mm (4-21/32") |
| Montagepositie | Achter |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | LS Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 13/32" |
