MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SHIELD HEAT STRIP 2 X 3' - 18610153
14,46incl. BTW
14,46incl. BTW

14,46incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3 |
| Lengtemaat | 91 cm |
| Breedte Imperial | 2 |
| Breedte (Metrisch) | 50,8 mm |
| Breedte | 50,8 mm (2") |
| Lengte | 91 cm (3') |
|---|---|
| Materiaal | Folie-gecoat glasvezeldoek |
| Productnaam | Warmteschild |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Aluminium |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Strip |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
