MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PROTECTOR HOSE SS-38MM - 19020030
18,09incl. BTW
18,09incl. BTW

18,09incl. BTW
| Type | Radiatorslang |
|---|---|
| Voor brandstofleiding maat metrisch | 38,10 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 10,00 |
| Lengtemaat | 254,00 mm |
| Voor Brandstofleidingmaat | 38,10 mm (1-1/2") |
| Binnendiameter | 38,00 mm |
| Lengte | 254,00 mm (10,00") |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Bescherming |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Voor brandstofleiding maat imperial | 1-1/2" |
