MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PROTECTOR HOSE SS-11MM - 19020032
16,88incl. BTW
16,88incl. BTW

16,88incl. BTW
| Type | Brandstofleiding |
|---|---|
| Voor brandstofleiding maat metrisch | 11,11 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 10,00 |
| Lengtemaat | 254,00 mm |
| Voor Brandstofleidingmaat | 11,11 mm (7/16") |
| Binnendiameter | 110,0 mm |
| Lengte | 254,00 mm (10,00") |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Bescherming |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Voor brandstofleiding maat imperial | 7/16" |
