EMGO - HEADLIGHT ARIS REPLICA - 20010679
55,35incl. BTW
55,35incl. BTW

55,35incl. BTW
| Merk | EMGO |
|---|---|
| Totale Diameter Metrisch | 178 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 1 |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom |
| Totale Diameter | 178 mm (7") |
| Filament/Functie | Dubbel |
| Aantal Lampen | 2 |
| Lamptype | Halogeen |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Housing Material | Aluminium |
| Watt | 35 W |
| Model | Aris Replica |
| Lenskleur | Wissen |
| Vorm | Driehoekig |
| Productnaam | Koplamp |
| Stuks | Elk |
| Totale Diameter Imperiaal | 7" |
