EMGO - HEADLIGHT HONDA 12V 60/55W BLK - 20010819
57,26incl. BTW
57,26incl. BTW

57,26incl. BTW
| Type | Koplamp |
|---|---|
| Totale Diameter Metrisch | 16 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom , Zwart |
| Totale Diameter | 16 cm (6-1/4") |
| Filament/Functie | Dubbel |
| Aantal Lampen | 1 |
| Lamptype | Halogeen |
| Volt | 12 V |
| Montagestijl | Geschroefd |
|---|---|
| Watt | 55 W , 60 W |
| Montagepositie | Zijkant |
| Lenskleur | Wissen |
| Vorm | Rond |
| Productnaam | Koplampassemblage |
| Stuks | Elk |
| Merk | EMGO |
| Totale Diameter Imperiaal | 6-1/4" |
