EMGO - H/LAMP Z1 STYLE SHELL BLK - 20010820
60,16incl. BTW
60,16incl. BTW

60,16incl. BTW
| Type | Koplamp |
|---|---|
| Lensdiameter metrisch | 178 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lensdiameter | 178 mm (7") |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart |
| Montagepositie | Zijkant |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Productnaam | Steun |
| Stuks | Elk |
| Merk | EMGO |
| Lensdiameter imperiaal | 7" |
