EMGO - H/LAMP LUCAS 7 SHELL BLK - 20010824
42,14incl. BTW
42,14incl. BTW

42,14incl. BTW
| Type | Koplamp |
|---|---|
| Totale Diameter Metrisch | 178 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom , Mat Zwart |
| Totale Diameter | 178 mm (7") |
| Imperiale Lengte | 6-1/4" |
| Lengtemaat | 16 cm |
|---|---|
| Lengte | 16 cm (6-1/4") |
| Productnaam | Behuizing |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Lucas |
| Merk | EMGO |
| Totale Diameter Imperiaal | 7" |
