EMGO - HEADLIGHT SHELL 5 3/4 BLK - 20011184
35,89incl. BTW
35,89incl. BTW

35,89incl. BTW
| Type | Koplamp |
|---|---|
| Totale Diameter Metrisch | 146 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom , Zwart |
| Totale Diameter | 146 mm (5 3/4") |
|---|---|
| Productnaam | Behuizing |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Lucas |
| Merk | EMGO |
| Totale Diameter Imperiaal | 5-3/4" |
