EMGO - TAIL LAMP CLASSIC CHR 12V - 20101151
53,26incl. BTW
53,26incl. BTW

53,26incl. BTW
| Type | Nummerplaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Diameter | 2-1/4" |
| Diameter Metrisch | 57,2 mm |
| Kentekenplaat Oriëntatie | Horizontaal |
| Filament/Functie | Dubbel |
| Aantal Lampen | 1 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Diameter | 57,2 mm (2-1/4") |
| Watt | 23 W , 3-Wiel |
| Montagepositie | Behuizing |
| Lenskleur | Rood |
| Productnaam | Achterlicht |
| Stuks | Elk |
| Merk | EMGO |
| Rijstijl | Straat |
