EMGO - TURN SIGNAL BAR END 1 - 20200636
41,55incl. BTW
41,55incl. BTW

41,55incl. BTW
| Merk | EMGO |
|---|---|
| Totale Diameter Metrisch | 47,6 mm |
| Klemdiameter Imperial | 1 |
| Klemdiameter metrisch | 25,4 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom |
| Totale Diameter | 47,6 mm (1-7/8") |
| Filament/Functie | Enkel |
| Aantal Lampen | 1 |
|---|---|
| Klemdiameter | 25,4 mm (1") |
| Montagestijl | Klem |
| Montagepositie | Stuuruiteinde |
| Lenskleur | Amber |
| Vorm | Rond |
| Productnaam | Markerlicht |
| Stuks | Paar |
| Totale Diameter Imperiaal | 1-7/8" |
