K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS AMB S PR - 20200882
33,11incl. BTW
33,11incl. BTW

33,11incl. BTW
| Type | E-Gemarkeerd |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom |
| Filament/Functie | Enkel |
| Lamptype | Incandescent |
| Imperiale Lengte | 2 - 12 |
| Lengtemaat | 63,5 mm |
| Volt | 12 V |
| Housing Material | Plastic |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 38,1 mm |
|---|---|
| Breedte | 38,1 mm (1-1/2") |
| Lengte | 63,5 mm (2-1/2") |
| Lenskleur | Amber |
| Productnaam | Richtingaanwijzer |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Ultra-Mini |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
