K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR S PR - 20400318
78,82incl. BTW
78,82incl. BTW

78,82incl. BTW
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Lengtemaat | 64 mm |
| Imperiale Lengte | 2 - 12 |
| Lamptype | LED |
| LED/Lichtkleur | Wit |
| Aantal Lampen | 10 |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart |
| Metrische Hoogte | 30 mm |
| Height Imperial | 1-1/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Hoogte | 30 mm (1-1/8") |
| Montagestijl | Inbouwmontage , Lijmrug |
|---|---|
| Stijl | Ultra-Mini |
| Stuks | Paar |
| Productnaam | Markerlicht |
| Vorm | Tranen Druppel |
| Lenskleur | Wissen |
| Lengte | 64 mm (2-1/2") |
| Breedte | 90 mm (3-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 90 mm |
| Breedte Imperial | 3-1/2" |
| Rijstijl | Straat |
