K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS SMK D PR - 20401143
39,72incl. BTW
39,72incl. BTW

39,72incl. BTW
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Lamptype | Incandescent |
| LED/Lichtkleur | Amber |
| Aantal Lampen | 1 |
| Filament/Functie | Dubbel |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart , Mat |
| Lensdiameter | 36 mm (1-3/8") |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Straat |
| Lensdiameter metrisch | 36 mm |
| Imperiale Lengte | 55,6 mm |
| Lengtemaat | 55 mm |
| Housing Material | Aluminium |
|---|---|
| Stuks | Paar |
| Productnaam | Markerlicht |
| Vorm | Rond |
| Lenskleur | Rook |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Lengte | 55 mm (2-3/16") |
| Breedte | 62 mm (2-7/16") |
| Breedte (Metrisch) | 62 mm |
| Breedte Imperial | 2-7/16" |
| Lensdiameter imperiaal | 1-3/8" |
