K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS AMB S PR - 20401425
87,59incl. BTW
87,59incl. BTW

87,59incl. BTW
| Type | E-Gemarkeerd |
|---|---|
| Filament/Functie | Enkel |
| Behuizing/Stang Kleur | Aluminium , Gepolijst |
| Metrische Hoogte | 62 mm |
| Height Imperial | 2-7/16" |
| Lensdiameter | 36 mm (1-3/8") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Lensdiameter metrisch | 36 mm |
| Lamptype | LED |
| Imperiale Lengte | 55,6 mm |
|---|---|
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Stuks | Paar |
| Productnaam | Markerlicht |
| Lenskleur | Amber |
| Lengte | 55 mm (2-3/16") |
| Housing Material | Aluminium |
| Hoogte | 62 mm (2-7/16") |
| Lengtemaat | 55 mm |
| Lensdiameter imperiaal | 1-3/8" |
