K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR LED PR - 20401427
89,95incl. BTW
89,95incl. BTW

89,95incl. BTW
| Type | Besteuning |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische Hoogte | 17,3 mm |
| LED/Lichtkleur | Amber |
| Lamptype | LED |
| Lengtemaat | 39,35 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Voor Merk | Yamaha |
| Lenskleur | Wissen |
| Productnaam | Markerlicht |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
