K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR LED PR - 20401429
71,40incl. BTW
71,40incl. BTW

71,40incl. BTW
| Type | Besteuning |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische Hoogte | 12,9 mm |
| LED/Lichtkleur | Amber |
| Lamptype | LED |
| Lengtemaat | 47,5 mm |
| Volt | 12 V |
| Voor Merk | Kawasaki |
|---|---|
| Breedte (Metrisch) | 31,4 cm |
| Lenskleur | Wissen |
| Productnaam | Markerlicht |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
