K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS AMB S PR - 20401476
79,46incl. BTW
79,46incl. BTW

79,46incl. BTW
| Type | E-Gemarkeerd |
|---|---|
| Volt | 12 V |
| Lengtemaat | 83 mm |
| Imperiale Lengte | 3-17/64" |
| Lamptype | LED |
| Filament/Functie | Enkel |
| Behuizing/Stang Kleur | Chroom |
| Metrische Hoogte | 35,5 mm |
| Height Imperial | 1-25/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Hoogte | 35,5 mm (1-25/64") |
| Housing Material | Aluminium |
|---|---|
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Stuks | Paar |
| Productnaam | Markerlicht |
| Lenskleur | Amber |
| Lengte | 83 mm (3-17/64") |
| Breedte | 63 mm (2,5 duim) |
| Breedte (Metrisch) | 63 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/2" |
| Montagestijl | Gewraad-M10 |
| Rijstijl | Straat |
