K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS SMK S PR - 20401482
28,87incl. BTW
28,87incl. BTW

28,87incl. BTW
| Type | E-Gemarkeerd |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart |
| Filament/Functie | Enkel |
| Lamptype | Incandescent |
| Imperiale Lengte | 3 |
| Lengtemaat | 76,2 mm |
| Volt | 12 V |
| Housing Material | Plastic |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 38,1 mm |
|---|---|
| Breedte | 38,1 mm (1-1/2") |
| Lengte | 76,2 mm (3") |
| Lenskleur | Rook |
| Productnaam | Markerlicht |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Mini-Stang |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
