NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG NGK LMAR7A-9 - 21030077
28,56incl. BTW
28,56incl. BTW

28,56incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Type Middenelektrode | Standaard |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Schroefdraadstaaf |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Niet-geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV , Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 14,3 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Vonkgap Imperial | 0,035 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,9 mm |
| Draadbereik | 26,5 mm (1-1/32") |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | Standaard |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | LMAR7A-9 |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 14,3 mm (9/16") |
| Vonkafstand | 0,9 mm (0,035") |
| Warmteregime | 7 |
| Draadmaat | 10 mm |
| Draad Bereik Imperiaal | 1-1/32" |
