NGK SPARK PLUGS - NGK SPARK PLUG LMAR9E-J - 21030091
28,56incl. BTW
28,56incl. BTW

28,56incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Type Middenelektrode | Standaard |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Schroefdraadstaaf |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Dubbel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 14,3 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | Standaard |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | LMAR9E-J |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 14,3 mm (9/16") |
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Warmteregime | 9 |
| Draadmaat | 10 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
