NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG NGK ER9EH - 21030187
43,74incl. BTW
43,74incl. BTW

43,74incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Type Middenelektrode | Standaard |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Schroefdraadstaaf |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Niet-geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 12,7 mm |
| Hexgrootte Imperial | 1/2" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,028 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,7 mm |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | Standaard |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | ER9EH |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 12,7 mm (1/2") |
| Vonkafstand | 0,7 mm (0,028") |
| Warmteregime | 9 |
| Draadmaat | 8 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
