NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG NGK LMAR9AI-8 - 21030211
41,20incl. BTW
41,20incl. BTW

41,20incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Type Middenelektrode | Fijne Draad |
| Elektrodetipmateriaal | Iridium |
| Vorm Aardingselektrode | Tapersnede |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Niet-geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Metrische Zeskantmaat | 14,3 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Thread bereik metriek | 26,5 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | LMAR9AI-8 |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | Iridium |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 14,3 mm (9/16") |
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Warmteregime | 9 |
| Draadmaat | 10 mm |
| Draadbereik | 26,5 mm (1-1/32") |
| Draad Bereik Imperiaal | 1-1/32" |
