EMGO - SWITCH HANDLEBAR UNI - 21060343
33,94incl. BTW
33,94incl. BTW

33,94incl. BTW
| Type | Stuur |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Voor Merk | Universeel |
| Montagepositie | Links |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Productnaam | Schakelaar Assemblage |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Grijs , Rood |
| Basiskleur | Zwart , Grijs , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | EMGO |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
